Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
32
Banānu diēta diēta domāta uz... Autors: wildlion Diētas 3!
1. Banānu diēta, diēta domāta uz 3 dienām, kuras laikā jūs varēsiet zaudēt apmēram 2,5 kg. Galvenie produkti ir piens un banāni. Divi vai trīs banāni un 3 glāzes attaukota piena – šis produktu daudzums ir domāts vienai dienai, ko jūs proporcionāli sadalāt starp vēlamo ēdienreižu daudzumu. Diēta skaitās par drastisku, tāpēc konsultējaties ar ārstu.
Bantinga diēta diēta... Autors: wildlion Diētas 3!
2. Bantinga diēta, diēta nosaukta daktera Bantinga vārdā. Šī diēta satur olbaltumvielas, taukus un ogļhidrātus, bet mazos daudzumos. Šo diētu var pielietoto diezgan ilgu laiku. Brokastis: kafija ar pienu (nesalda). Pusdienas: 250 gr vārītas gaļas vai ceptas bez taukiem, citrons, 40 gr pilngraudu maizes, ābols, tasīte tējas vai kafijas (nesaldas). Vakariņas: 200 gr cepta cāļa gaļa bez taukiem, 40 gr pilngraudu maizes, ābols.
Barandovas diēta diēta ir... Autors: wildlion Diētas 3!
3. Barandovas diēta, diēta ir domāta, lai zaudēt svaru 2-3 nedēļās. Brokastis visā šajā laikā ir vienādas, ik dienu – tēja vai kafija bez cukura, vai ar saldumiem, kas satur maz kalorijas + divi cepuma gabaliņi vai siera gabaliņš, Pirmdiena pusdienas – glāze rūgušpiena, 2 apelsīni vai āboli; vakariņas - 125 gr attaukota biezpiena, 1 ola, 2 gurķi. Otrdiena pusdienas - 1/4 cāļa, 2 gurķi; vakariņas - 125 attaukota biezpiena, 1/2 litri piena. Trešdiena pusdienas - 100 grami siera, 1apelsīns vai ābols; vakariņas - 200 gr salātu lapas, 2 olas. Ceturtdiena pusdienas - 1/4 cāļa, 2 olas; vakariņas - 200 gr salātu lapas, 1 ola, 50 gr vārītas desas bez taukiem. Piektdiena pusdienas - 125 gr biezpiena, 1 apelsīns vai ābols; vakariņas - 100 gr desas, 1 ola, 50 gr redīsu vai 1 tomāts. Sestdiena pusdienas - glāze rūgušpiena, 2 apelsīni vai āboli; vakariņas - 125 gr biezpiena, 1 glāze piena. Svētdiena pusdienas - 100 gr desas, 1 gurķis; vakariņas - 100 gr siera, 25 gr redīsu. Ūdeni var dzert neierobežotos daudzumos.
Barona Bartista diēta šī... Autors: wildlion Diētas 3!
4. Barona Bartista diēta šī diēta paredzēta ilgstošai ievērošanai, tās pamatā ir veselīga uztura uzņemšana un pilnīga atteikšanās no pusfabrikātiem, konserviem un citiem ne tik labiem produktiem. Viens cikls ilgst septiņas dienas. Pēc diētas beigšanas var pieturēties pie līdzīgiem ēšanas principiem, bet pēc dažām nedēļām atkal atkārtot šo diētu. Kad organisms ir pieradis pie šāda režīma, tas kļūst par dzīvesveida sastāvdaļu. Septiņu dienu laikā jāizslēdz no ēdienkartes alkohols, piena produkti (izņemot jogurtu), cukuru un kofeīnu – kafiju un melno tēju. Pirmā un otrā diena Uzreiz pēc pamošanās svarīgi izdzert glāzi silta ūdens ar citronu vai medu. Brokastīs – svaigi augļi, svaigi spiesta augļu sula, jogurts, rieksti. Zaļā vai zāļu tēja vai ūdens neierobežotā daudzumā. Otrās brokastis. Porcija olbaltumvielu pēc izvēles – vistas fileja, zivs, sojas produkti, pagatavoti bez eļļas. Porcija ogļhidrātu – rīsi, dārzeņu salāti ar etiķi vai citrona sulu. Otrās brokastis ir vislielākā un sātīgākā ēdienreize. Dienas vidū vari nomākt ēstgribu, uzkožot kādu svaigu augli vai dārzeni. Vakariņas – porcija olbaltumvielu, porcija ogļhidrātu un salāti. Saldajā, ja vēlies, svaigi augļi. Trešā, ceturtā un piektā diena Šīs ir atslodzes dienas, kuru laikā praktiski jāēd tikai augļi. Tos vari ēst neierobežotā daudzumā, kad vien sajūties izsalkusi. Vari gatavot augļu salātus, dažādus kokteiļus vai sulas. Sestā un septītā diena Tiek atkārtota pirmo divu dienu ēdienkarte, lai organisms pierastu atkal pie lielāka barības apjoma uzņemšanas.
Bezcietes diēta šo diētu var... Autors: wildlion Diētas 3!
5. Bez-cietes diēta šo diētu var ievērot līdz pat divām nedēļām. Ēdienkartes pamatsastāvdaļas ir augļi un dažādi salāti. Pilnīgi jāizslēdz maizes, graudaugi un to izstrādājumi, makaroni, kartupeļi un citi produkti ar lielu cietes saturu. Diētas laikā jādzer tikai ūdens, lielā, neierobežotā daudzumā. Porciju lielums nav ierobežots, taču jāēd tikai tik, cik prasa izsalkums. Dienas ēdienkartes paraugs Brokastis. Apelsīns, greipfrūts vai svaigi spiesta citrusaugļu sula bez cukura. Pusdienas. Svaigu dārzeņu salāti. Ja nepieciešams, salātiem var pievienot nedaudz augu eļļas vai citrona sulas. Saldajā – žāvēti augļi – rozīnes, dateles, plūmes vai citi pēc izvēles. Vakariņas. Svaigi dārzeņu salāti vai savā sulā sautēti dārzeņi pēc izvēles. Mazliet saldu augļu vai ogu, piemēram, bumbieru, ābolu, plūmju vai citu, vai žāvēti augļi un rieksti.
Brauna diēta tā ir viegli... Autors: wildlion Diētas 3!
6. Brauna diēta tā ir viegli izturama divas nedēļas ilga diēta. Parasti nedēļas laikā tiek zaudēti apmēram trīs kilogrami. Dienā jāizdzer arī vismaz divi litri tīra ūdens. Trīs pamata ēdienreižu starplaikos izdzer pa glāzei svaigi spiestas sulas vai apēd pa 100 gramiem žāvētu aprikožu, tā, lai sanāk vismaz piecas ēdienreizes. Brauna diēta pilnīgi aizliedz ēst vakarā pēc pulksten 18:00, bet pārējā dienas laikā jāietur vismaz piecas nelielas ēdienreizes ar divu trīs stundu starplaiku. Vēlams katru dienu ēst aptuveni vienā un tajā pašā laikā, lai organisms pierod pie režīma. 1. un 4.diena Brokastis – divas vārītas olas, tase tējas vai kafijas ar pienu. Pusdienas – 100 grami vārītu rīsu ar garšvielām. Launags – augļu salāti. 2. un 5.diena Brokastis – 50g auzu pārslu ar glāzi kefīra. Pusdienas – 150 grami vārītas vai grilētas zivs. Launags – augļu salāti. 3. un 6.diena Brokastis – 30g rupjmaizes, glāze piena. Pusdienas – 200 grami bez eļļas ceptu vai vārītu kartupeļu. Launags – 100g vārītas vistas filejas. 7. diena Septītā ir atslodzes diena, tās laikā izvēlies vienu no piedāvātajiem produktiem – kefīrs, biezpiens, augļi un dārzeņi, āboli, auzu pārslas – un ēd tikai to, ievērojot to pašu porciju skaitu un lielumu.
Brazīliešu diēta tas ir... Autors: wildlion Diētas 3!
7. Brazīliešu diēta tas ir viens no olu diētu paveidiem. Diēta paredzēta nedēļai vai divām. Ievērojot diētu divas nedēļas, var zaudēt apmēram piecus kilogramus svara. Pirmā diena: 3 reizes pa vienai olai, krūze tējas vai kafijas un ābols. Otrā diena: 3 reizes pa vienai olai, krūze tējas vai kafijas un ābols. Trešā diena: brokastis - 2 olas; pusdienas - 100 gr liellopu gaļas, spināts. Ceturtā diena: brokastis - ola; pusdienas – vārīta zivs; vakariņas - 2 olas, tēja vai kafija. Piektā diena: brokastis - olas, tēja vai kafija; pusdienas - 2 olas, tomāts; vakariņas – zivs, dārzeņi. Sestā diena: brokastis – ola, tēja vai kafija; pusdienas – liellopu gaļa, gurķis; vakariņas -100 gr liellopu gaļas, kafija. Septītā diena: Brokastis - kafija, ola; pusdienas – cālis, dārzeņi; vakariņas - cālis, dārzeņi, ābols, tēja vai kafija. Astoto un četrpadsmito dienu atkārtot no pirmās dienas.
Brāļu Maio diēta 1 un 8... Autors: wildlion Diētas 3!
8. Brāļu Maio, diēta 1 un 8 diena. Brokastis (ap 8.00) - melna kafija (labāk bez cukura) Pusdienas (ap 14.00)-2 cieti vārītas olas,1 tomāts vai burkāns, zaļie salāti (svaigi kāposti utt.) cik grib. Vakariņas (ap 18.00) – liels bifšteks (sautēts slēgtā traukā ar nelielu saulespuķu eļļas daudzumu ),zaļie salāti. 2 un 9 diena. Brokastis – melna kafija + sausiņš, Pusdienas – liels bifšteks, zaļie salāti,1 tomāts Vakariņas – porcija zupas. 3 un 10 diena. Brokastis – melna kafija+ sausiņš, Pusdienas – bifšteks + zaļie salāti, Vakariņas – 2 olas,2 gabaliņi liesas , ne pārāk sālītas liellopu gaļas , zaļie salāti. 4 un 11 diena. Brokastis – melna kafija + sausiņš, Pusdienas – 1 cieti vārīta ola,1 burkāns , gabaliņš jebkura siera, Vakariņas – augļu kokteilis (1 ābols + glāze kefīra) vai jogurts. 5 un 12 diena. Brokastis – rīvēts burkāns ar citronu, Pusdienas – sautēta zivs (balta gaļa), 1 tomāts, Vakariņas – bifšteks + zaļie salāti. 6 un 13 diena. Brokastis – kafija + sausiņš, Pusdienas – porcija vistas bez taukiem, zaļie salāti, citrons, Vakariņas – 2 olas, 1 tomāts, zaļie salāti. 7 diena. Brokastis – tēja bez cukura, Pusdienas – cūkgaļa vai liellopa gaļa pagatavota bez taukiem, zaļie salāti. Vakariņas – ko gribi tikai ar mēru. !!!!!!! Diētas laikā dzert drīkst tikai ūdeni vai minerālūdeni, Samainīt drīkst tikai burkānu ar tomātu un otrādi, bet neko citu, alkoholu lietot nedrīkst!!!!!!!! Svars samazināsies par 7-8 kg. Vielmaiņa tiek noregulēta uz 3 gadiem
1
32

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [4]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
GuessWho avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa SensācijaMedaļa Redaktors iesaka
  GuessWho 07.02.11 16:56
 
2
0

Man nav lemts notievēt. Nedrīkstu ēst ne olas, ne piena produktus! Atliek vien griķu diēta. :D

kaķīīīts avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Sertificēts spoks
  kaķīīīts 07.02.11 17:14
 
1
0

es esmu rīma. neesmu spējīga ievērot diētu..

edvardsoz avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  edvardsoz 08.02.11 14:31
 
0
0

vai jūs ievērojāt, ka visas diētas sākās ar burtu ''B''?

wildlion avatars
Medaļa PamatskolnieksMedaļa BakalaursMedaļa Sertificēts spoks
  wildlion 08.02.11 14:46
 
0
0

čista