Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
14
186
« 1  2  3 »

Es jums soliju rakstu, par mūsdienu pasaules modeli, par NWO, par pasaules banku, kāpēc tādas ir, un kam tas ir izdevīgi. Lai kontrolētu cilvēkus, viņus ir jāpataisa par zvēriem. Atbildiet uz šiem jautājumiem! Man un Jums interesēs atbildes!

1. Kas es esmu ?
2. No kurienes es rados?

3. Kāpēc esmu šeit ?
4. Kas ar mani notiks pēc nāves?
5. kāpēc es vispār dzīvoju?
Ja uz šiem jautajumiem nevar atbildēt, tatad cilvēkiem nav mērķa. Cilvēks bez mērķa ir marionete.

Sāksim ar lielāko apmanu cilvēces vēsturē. Izcelsmi. To, ka jums 12 gadus vidusskolā skaidro ka jūs esat nulles, nomirsiet ka nulles, jo esat cēlušies no tukšuma.

Raksts būs sadalīts 16-20 daļās, domāju tā es vieglāk varēšu jums pastāstīt tā, lai jūs visu saprastu. Sāksim ar pašiem sākumiem. Ar pasaku... Kura nesākas ar vārdiem „reiz sen senos laikos”, bet gan ar vārdiem „pirms 20 miļjardiem gadu notika lielais sprādziens”

 

Ir 24 pasaules rašanas modeļi, bet neviena nevar izskaidrot kā radās pasaule. Pats populārākais modelis ir „liela sprādziena” teorija. Liekā sprādziena teorija – 20 miljardu gadu atpakaļ matērija koncentrējas vienā reģionā, kura varētu būt mazāka par punktu teikuma galā. Praktiski ne no kā radās kaut kas! Neskaidru iemeslu pēc šis punkts uzsprāga un izveidoja galaktikas. (tas paris vārdos, visi tāpat zina „big bang teoriju”)Foto: © Royalty-Free/CORBIS
Man uzreiz rodas jautājums ... Autors: Fosilija Cilveki - Dāzrezeņi, jeb "Reiz sen senos laikos" 1 daļa
1. Man uzreiz rodas jautājums! 1. No kurienes radās materija? 2. kurš radīja vielu ? 3. Kā radās telpa kurā bija lielais sprādziens? 4. Kā pēc ši „punkta” eksplozijas varēja rasties tik daudz vielu, elementu, praktiski visa Mendeļejeva tabula tik lielos apjomos, praktiski visas galaktikas ? 5. Kāpēc mums vienmēr aizmirst pateikt ka tā ir tikai teorija ? 6. No kurienes parādījas fizikas likumi, lai šis punkts uzsprāgtu? 7. no kurienes parādijās enerģija eksplozijai? Zinātnieki domā, ka mūsu visumam ir miljardi gadu. Te ir pāris faktu lai šo teoriju gāztu. 1. Galaktikas tās ir vienkopus salasītas zvaigznes, kas griežas ap konkrētu masas centru. Iekšējās zvaigznes kustās ātrāk nekā ārējas. Ja galaktikai būtu miljardiem gadu, tad tām nebūtu spirālveidīgu zaru, jeb gredzenu.
 Autors: Fosilija Cilveki - Dāzrezeņi, jeb "Reiz sen senos laikos" 1 daļa
2.
 Autors: Fosilija Cilveki - Dāzrezeņi, jeb "Reiz sen senos laikos" 1 daļa
3.
Mācību grāmatās runā lai... Autors: Fosilija Cilveki - Dāzrezeņi, jeb "Reiz sen senos laikos" 1 daļa
4. Mācību grāmatās runā, lai sarkanais milzis pārvērstos par balto punduri ir vajadzīgi miljoniem gadu. Visi vecie astronomi raksta, ka Sirius bija sarkana zvaigzne.
Mūsdienās Sirius ir baltā... Autors: Fosilija Cilveki - Dāzrezeņi, jeb "Reiz sen senos laikos" 1 daļa
5. Mūsdienās Sirius ir baltā zvaigzne. Pagājis ir tikai 2000 gadu, bet mācību grāmatās raxta ka vajag miljonus gadu.
Apkārt Saturnam ir gredzeni... Autors: Fosilija Cilveki - Dāzrezeņi, jeb "Reiz sen senos laikos" 1 daļa
6. Apkārt Saturnam ir gredzeni, tie ir nestabili, un ar laiku tie attālinās no planētas. Ja planētai būtu miļoniem gadu, tad gredzenu nebūtu.
Mēness griežās  apkārt... Autors: Fosilija Cilveki - Dāzrezeņi, jeb "Reiz sen senos laikos" 1 daļa
7. Mēness griežās apkārt saulei. Mēness dēļ notiek bēgumi un paisumi. Taču mēness katru gadu no zemes attālinās par 4 cm. Tas nozīme, ka miljoniem gadu atpakaļ mēness bija ļoti tuvu zemei, tātad paisums un bēgums bija 2x dienā. Bet pat paši lecīgākie šī raksta lasītāji spēj noslīkt tikai 1x dienā.
 Autors: Fosilija Cilveki - Dāzrezeņi, jeb "Reiz sen senos laikos" 1 daļa
8.
Atgādinu ka mēness ir... Autors: Fosilija Cilveki - Dāzrezeņi, jeb "Reiz sen senos laikos" 1 daļa
9. Atgādinu ka mēness ir paisuma un bēguma iemesls! Šajā foto ir attēlots bēgums.
Kosmoss ir pilns ar... Autors: Fosilija Cilveki - Dāzrezeņi, jeb "Reiz sen senos laikos" 1 daļa
10. Kosmoss ir pilns ar putekļiem, un kosmosa putekļi nosēžas mēness, kā arī uz citiem debess ķermeņiem un rada putekļu kārtu. 1950 gados krievu un amerikāņu astronauti domāja, ka kuģis vienkārši nogrims mēness putekļos, kad nosēdīsies uz mēness virsmas. Teorētiski zinātnieki paskaitīja, ka katrus 10000 gadu uz mēness savācas aptuveni 2 cm. Tātād uz meness būtu jābūt 345m biezam putekļu slānim.
« 1  2  3 »
14
186

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [53]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
IndieKid avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Dienas joksMedaļa Recidīvists
  IndieKid 12.04.10 19:22
 
8
0

Jū un zeme ir visuma centrā un ir plakana.

Ignorējam visu ko zinātne ir atklājusi pēdējo gadsimtu laikā. Man slinkums atbildēt uz visiem tiem jautājumiem jo diezvai kristieši varētu skaidri paskaidrot no kurienes radās dievs un kapēc pasaulē pastāv ļaunums utt un ar kādām metodēm visumu radīja dievs. Tā ir akmens laikmeta domāšana - ja nezin kā radās zibens tad pieņemsim ka to raidīja zibens dievs, un visi ir laimīgi jo domā ka zin patiesību bet ja aizdomājas tālāk tad nekas nav skaidrs tāpat.

peleks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RecidīvistsMedaļa Sviestmaize
  peleks 12.04.10 18:00
 
7
0

emm no kurienes tos faktus izrāvi?? :D saulei diametrs palielinās, pēc apmēram 4miljardiem gadu nevūs vairs ne merkūra, ne venēras, tos aprīs saule, iespējams ka zemi arī , saturna riņķi ir viņa pavadoņa  izvurdumu rezultātā radušies,  par putekļiem uz mēness - šis atrodas arpus zemes magnēstiskā lauka, un tur valda diezgan skarbi apstākļi, visticamākais ka putekļus vnk aiznes prom saules vējš, zemes magnētiskais lauks nesamazinās, viņš mainās, pie kam periodiski pamainot arī magnētiskos polus. var bik pameklēt un uz visiem taviem jautājumiem atrast atbildes, jo tur nav ņemti vērā daudzi blakus faktori, tikpat labi var jautāt, kapēc upēs vislaik ir ūdens, un kapēc okeānos ūdens nepaliek vairāk, ja viņos ietek tāds daudzums ūdens.. bet fakti interesanti!!  + par rakstu :))

Jaromejs avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Draugu draugsMedaļa Dienas joks
  Jaromejs 12.04.10 18:44
 
5
0

Piekrītu tam, ka zinātne nav spējīga atbildēt uz daudzim jautājumiem, pagaidām. Bet kopuma es tev nepiekrītu. Jo tas, ka mēs vel esam stulbi un nevaram atbildēt uz jautājumiem nenozīmē, ka vissa teorija ir aplama.

Citiem vārdiem sakot. Apgalvojums  "Mēs to nevaram izskaidrot, tātad tas ir nepaties"  ir tuvredzīgs.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 12.04.10 18:02
 
5
0

atbildot uz Miegamicis komentāru " reliģija ir lielākie meli, ar kuriem var no... " Es tev pilnīgi piekrītu. Jo arī bībeli sarakstīja tikai cilvēki, ne jau nu dievs sāka mums viņas mest zemē no debesīm.

Susliks123 avatars
Medaļa StudentsMedaļa Spoks
  Susliks123 12.04.10 18:36
 
5
0

Par to lidmašīnu Grenlandē: pamēģini pats nolikt metāla monetu uz ledus kluča. Tā pati no sevis izkausēs ledu un izkritīs tam cauri. Tikai tapēc, ka metāls ir daudz labāks siltuma vadītājs. Pietiek tiaki parīs grādu starpību, lai tas notiktu. Ilustrētajā zinātnē lasīju ka šobrīd projektē zondi, ko laidīs uz Jupitera pavadoni Eiropa kuru klāj ap 100 km bieza ledus kārta, kas ir līdz pat - 190 C grādu auksta :) un tikai ar metālu labo siltumvadīšanas spēju cer izkausēties šai kārtai cauri :D  Protams neceri, ka šis kušanas proces notiks fantastiski ātri, bet iespejams tas ir. 

slim90 avatars
Medaļa Spoks
  slim90 12.04.10 17:42
 
4
0

Baigi interesanti, iepriekš neko tādu nebiju lasījis .

DEKA avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Moderatora favorīts
  DEKA 12.04.10 17:46
 
4
0

ar nepacietību gaidu nākamo daļu !

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 12.04.10 17:50
 
3
0

Jā, ir gan tas jautājums uzreiz - Kā radās matērija? Jo ir teiciens - Nekas nezūd, un nekas nerodas no jauna.

Un arī par to - Kas notikas ar mani pēc nāves? - Man šķiet, ka nekas. Tu vienkārši nomirsti un viss. Ka ja tu dzīvo, tad dzīvo tagad, nevis domā, kas būs pēc tam.  Es arī uzskatu, ak nav tādas aizsaules. (Bet tās ir tikai8 manas domas).

Miegamicis avatars
Medaļa KardiologsMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Kill Chick
  Miegamicis 12.04.10 17:56
 
3
0

atbildot uz Anninja komentāru " Jā, ir gan tas jautājums uzreiz - Kā radās ma... " reliģija ir lielākie meli, ar kuriem var nopelnīt kārtīgu naudu! To vien pierāda fakts, ka pasaulē nav vienotas, kopīgas reliģijas. Visi uzskata ka viņiem ir taisnība, taču gan jau, ka viņi visi kļūdās :)

Miegamicis avatars
Medaļa KardiologsMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Kill Chick
  Miegamicis 12.04.10 17:48
 
4
1

Raksts jau bija patiešām interesants :) Bet nu daudzos faktos nav ņemts vērā tas, ka Zeme nemitīgi mainās. Gan jau tas pats notiek ar visiem citiem visuma objektiem, kā piemēram Sauli. Putekļi ne tikai nosēžas uz Zemes, mazākā vēja iedarbībā tie tomēr atkal nonāk gaisa un varbūt pat uzlido tik augstu, kur planētas gravitācijas spēks ir tik mazs, ka nespēj šo putekli vairs pievilkt sev klāt. Un es nesen kautkur lasīju, ka Zemes magnētiskais lauks pirms ļoti ilga laika bija pretēji vērsts, tas laikam ir izskaidrojams ar to, ka Zeme visu laiku nepaliek vienā un tajā pašā leņķī, bet ir kādā neliela nobīde. Saules magnētiskais lauks ļoti ietekmē Zemes magnētisko lauku, varbūt tādēļ arī viss notiek tā, kā tas notiek :)

ruutel avatars
Medaļa Reāls pacansMedaļa ŽurnālistsMedaļa Seko draugiem 3000
  ruutel 12.04.10 17:33
 
2
0

Pacenties esi, malacis + :)

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 12.04.10 17:48
 
2
0

+++ zinātnieki kas tagad ir uzskata ,ka viss ir formulas un teorijas.BULLSHIts tas ir.

Istenībā mēs neko nezinam un diezvai uzzināsim :(

P.S. nevaig reliģiju ar zinātni jaukt

Shiroi Tenshi avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  Shiroi Tenshi 12.04.10 18:36
 
2
0

Ideals raksts :)

Boriss Saulits avatars
Medaļa Spoki flameMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  Boriss Saulits 12.04.10 22:57
 
2
0

labs rakst +

PartyMonster avatars
Medaļa Spoks
  PartyMonster 12.04.10 22:39
 
2
0

mja buutu kaut viens apstiprinaajums kaut kam... visi fakti tikai kaut ko apstriida un liek uzdot veel vairaak jautaajumu... nekaa konkreeta... katrs ko taadu var samurgot :) pat veel labaaku :D -

antonini avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  antonini 12.04.10 19:04
 
2
0

atbildot uz Boneless komentāru "meenesim nav atmosfeeras un gravitaacija ir 6 r... " lo mazaaka gravitaacija , jo mazaak sabliiveesies.......vajadzetu buut taa kaa sausa purvaa......  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 12.04.10 18:39
 
2
0

Par to - Kāpēc es vispār dzīvoju? - atbildi meklē katrs pats, jo neviens cits nevar pateikt tev to, kapēc tu dzīvo.

Un uz jautājumu - Kas es esmu? - ja skatās no bioloģiskā viedokļa, tad es esmu saprātīgais cilvēks, Homo Sapiens, kurš ietilpst zīdītāju klasē :D

Boneless avatars
Medaļa BotsMedaļa KomiķisMedaļa Mūza
  Boneless 12.04.10 18:31
 
2
0

meenesim nav atmosfeeras un gravitaacija ir 6 reizes mazaaka ka Zemei. vinji var pacelties gandriiz tikpat viegli, kaa nolaisties.

putekliem ir arii savs svars. jo biezaaka puteklju kaarta, jo smagaaka taa ir un jo vairaak pieblieteejas apksheejie puteklji.

menesi ir bombardeejushi tuukstoshiem(varbuut vairaak) meteoriitu/asteroiidu. iedomaajies cik puteklju aizlido kosmosaa, kad meenesii ietriecs 1 meteoriits.

valdis64 avatars
Medaļa Pokera čempionsMedaļa Spoks
  valdis64 12.04.10 22:27
 
1
0

gudrs gan!!!+++

BērziņšVainīgs avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Amors
  BērziņšVainīgs 12.04.10 18:21
 
1
0

ļoti interesanti :) ++

« 1  2  3 »