Es jums soliju rakstu, par mūsdienu pasaules modeli, par NWO, par pasaules banku, kāpēc tādas ir, un kam tas ir izdevīgi. Lai kontrolētu cilvēkus, viņus ir jāpataisa par zvēriem. Atbildiet uz šiem jautājumiem! Man un Jums interesēs atbildes!

1. Kas es esmu ?
2. No kurienes es rados?

3. Kāpēc esmu šeit ?
4. Kas ar mani notiks pēc nāves?
5. kāpēc es vispār dzīvoju?
Ja uz šiem jautajumiem nevar atbildēt, tatad cilvēkiem nav mērķa. Cilvēks bez mērķa ir marionete.

Sāksim ar lielāko apmanu cilvēces vēsturē. Izcelsmi. To, ka jums 12 gadus vidusskolā skaidro ka jūs esat nulles, nomirsiet ka nulles, jo esat cēlušies no tukšuma.

Raksts būs sadalīts 16-20 daļās, domāju tā es vieglāk varēšu jums pastāstīt tā, lai jūs visu saprastu. Sāksim ar pašiem sākumiem. Ar pasaku... Kura nesākas ar vārdiem „reiz sen senos laikos”, bet gan ar vārdiem „pirms 20 miļjardiem gadu notika lielais sprādziens”

 

Ir 24 pasaules rašanas modeļi, bet neviena nevar izskaidrot kā radās pasaule. Pats populārākais modelis ir „liela sprādziena” teorija. Liekā sprādziena teorija – 20 miljardu gadu atpakaļ matērija koncentrējas vienā reģionā, kura varētu būt mazāka par punktu teikuma galā. Praktiski ne no kā radās kaut kas! Neskaidru iemeslu pēc šis punkts uzsprāga un izveidoja galaktikas. (tas paris vārdos, visi tāpat zina „big bang teoriju”)Foto: © Royalty-Free/CORBIS
Man uzreiz rodas jautājums ... Autors: CmpuM Cilveki - Dāzrezeņi, jeb "Reiz sen senos laikos" 1 daļa
1. Man uzreiz rodas jautājums! 1. No kurienes radās materija? 2. kurš radīja vielu ? 3. Kā radās telpa kurā bija lielais sprādziens? 4. Kā pēc ši „punkta” eksplozijas varēja rasties tik daudz vielu, elementu, praktiski visa Mendeļejeva tabula tik lielos apjomos, praktiski visas galaktikas ? 5. Kāpēc mums vienmēr aizmirst pateikt ka tā ir tikai teorija ? 6. No kurienes parādījas fizikas likumi, lai šis punkts uzsprāgtu? 7. no kurienes parādijās enerģija eksplozijai? Zinātnieki domā, ka mūsu visumam ir miljardi gadu. Te ir pāris faktu lai šo teoriju gāztu. 1. Galaktikas tās ir vienkopus salasītas zvaigznes, kas griežas ap konkrētu masas centru. Iekšējās zvaigznes kustās ātrāk nekā ārējas. Ja galaktikai būtu miljardiem gadu, tad tām nebūtu spirālveidīgu zaru, jeb gredzenu.
 Autors: CmpuM Cilveki - Dāzrezeņi, jeb "Reiz sen senos laikos" 1 daļa
2.
 Autors: CmpuM Cilveki - Dāzrezeņi, jeb "Reiz sen senos laikos" 1 daļa
3.
Mācību grāmatās runā lai... Autors: CmpuM Cilveki - Dāzrezeņi, jeb "Reiz sen senos laikos" 1 daļa
4. Mācību grāmatās runā, lai sarkanais milzis pārvērstos par balto punduri ir vajadzīgi miljoniem gadu. Visi vecie astronomi raksta, ka Sirius bija sarkana zvaigzne.
Mūsdienās Sirius ir baltā... Autors: CmpuM Cilveki - Dāzrezeņi, jeb "Reiz sen senos laikos" 1 daļa
5. Mūsdienās Sirius ir baltā zvaigzne. Pagājis ir tikai 2000 gadu, bet mācību grāmatās raxta ka vajag miljonus gadu.
Apkārt Saturnam ir gredzeni... Autors: CmpuM Cilveki - Dāzrezeņi, jeb "Reiz sen senos laikos" 1 daļa
6. Apkārt Saturnam ir gredzeni, tie ir nestabili, un ar laiku tie attālinās no planētas. Ja planētai būtu miļoniem gadu, tad gredzenu nebūtu.
Mēness griežās  apkārt... Autors: CmpuM Cilveki - Dāzrezeņi, jeb "Reiz sen senos laikos" 1 daļa
7. Mēness griežās apkārt saulei. Mēness dēļ notiek bēgumi un paisumi. Taču mēness katru gadu no zemes attālinās par 4 cm. Tas nozīme, ka miljoniem gadu atpakaļ mēness bija ļoti tuvu zemei, tātad paisums un bēgums bija 2x dienā. Bet pat paši lecīgākie šī raksta lasītāji spēj noslīkt tikai 1x dienā.
 Autors: CmpuM Cilveki - Dāzrezeņi, jeb "Reiz sen senos laikos" 1 daļa
8.
Atgādinu ka mēness ir... Autors: CmpuM Cilveki - Dāzrezeņi, jeb "Reiz sen senos laikos" 1 daļa
9. Atgādinu ka mēness ir paisuma un bēguma iemesls! Šajā foto ir attēlots bēgums.
Kosmoss ir pilns ar... Autors: CmpuM Cilveki - Dāzrezeņi, jeb "Reiz sen senos laikos" 1 daļa
10. Kosmoss ir pilns ar putekļiem, un kosmosa putekļi nosēžas mēness, kā arī uz citiem debess ķermeņiem un rada putekļu kārtu. 1950 gados krievu un amerikāņu astronauti domāja, ka kuģis vienkārši nogrims mēness putekļos, kad nosēdīsies uz mēness virsmas. Teorētiski zinātnieki paskaitīja, ka katrus 10000 gadu uz mēness savācas aptuveni 2 cm. Tātād uz meness būtu jābūt 345m biezam putekļu slānim.
1  2  3