Ja variet atrisināt, tad Jūsu IQ noteikti ir virs 110.

1) Lidoja zosu pulks. Viena zoss priekšā, divas aizmugurē. Viena aizmugurē un divas priekšā, viena starp divām un trīs rindā. Cik pavisam zosis bija ?

2) Iedomājieties, ka sēdiet kravas auto pie stūres un brauciet ar pastāvīgu 80 km/h lielu ātrumu un piebrauciet pie 2 km gara tuneļa. Cik tālu Jūs tunelī variet iebraukt ?

3) Akmens laikmetā tie ir divi, dzelzs un bronzas laikmetā tāds ir viens, bet tagad tā vairs nav. Kas tas ir ?

4) Emīls nopirka mašīnu, lai ar to varētu doties uz darbu. Taču pēc dažām dienām viņš atgriezās veikalā ar šādu pretenziju. "Es uz darbu braucu ar 80 km/h lielu ātrumu un līdz kantorim tieku 80 minūtēs, taču atpakaļceļā, pie tāda paša ātruma, man aiziet pat stunda un divdesmit minūtes. Skaidrs, ka mašīnai kāda vaina, tapēc esiet tik laipni un atdodiet man manu naudu." Ko Jūs Emīlam atbildētu, ja būtu pārdevēja vietā?

5) Cilvēks, kas to izgatavo to nevēlas izmantot. Cilvēks, kas to pērk, pats to nelieto, bet cilvēks, kas to lieto, pats to nezin. Kas tas ir ?

6) Kas kļūst slapjš pie izžāvēšanas ?

7) Bārā ienāca cilvēks un palūdza bārmenim glāzi ūdens. Viņi agrāk nekad nebija tikušies. Bārmenis paņēma zem letes noslēptu ieroci un vērsa to pret cilvēku. Cilvēks pateica "paldies" un aizgāja.  Kas notika (respektīvi, kapēc bārmenis tā uzvedās) ?

8) Trīs sievietes peldkostīmos stāvēja blakus. Divas no viņām bija bēdīgas, bet viena laimīga. Taču bēdīgās smaidīja bet laimīgā raudāja. Kapēc ?

9)  " Vairāk tādas labas slimības " - teica ārsts un aizvēra zārka vāku. Par ko ārsts runāja ?