Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

 EKA pieņemts Latvijas budžets 2018

spoki iesaka
EKA pieņemts Latvijas budžets 2018 EKA pieņemts Latvijas budžets 2018
Ekonomikas un kultūras augstskolā norisinājās lietišķā spēle studentiem, kuras mērķis bija sastādīt un apstiprināt alternatīvu Latvijas budžetu 2018. gadam. Ekonomikas un kultūras augstskolā norisinājās lietišķā spēle studentiem, kuras mērķis bija sastādīt un apstiprināt alternatīvu Latvijas budžetu 2018. gadam. Ekonomikas un kultūras augstskolā norisinājās lietišķā spēle studentiem, kuras mērķis bija sastādīt un apstiprināt alternatīvu Latvijas budžetu 2018. gadam.
EV1TA , šodien 09:23
119 1
128

  Maģiskais krūšturis, kas piešķir krūtīm 3x lielāku apjomu. Patiesība vai mīts?

Tribīne
Maģiskais krūšturis, kas piešķir krūtīm 3x lielāku apjomu. Patiesība vai mīts? Maģiskais krūšturis, kas piešķir krūtīm 3x lielāku apjomu. Patiesība vai mīts?
Ja ikdienā izmanto populāro aplikāciju Instagram, tad noteikti esi redzējusi šo krūšturi un zini, ko tas dara, bet, ja Tu esi čalis, kurš kārtējo reizi ir ieklīdis manis veidotajā rakstā, kas ir domāts SIEVIEŠU DZIMUMA PĀRSTĀVĒM, tad iekārtojies ērtāk un turpini lasīt! Ja ikdienā izmanto populāro aplikāciju Instagram, tad noteikti esi redzējusi šo krūšturi un zini, ko tas dara, bet, ja Tu esi čalis, kurš kārtējo reizi ir ieklīdis manis veidotajā rakstā, kas ir domāts SIEVIEŠU... Ja ikdienā izmanto populāro aplikāciju Instagram, tad noteikti esi redzējusi šo krūšturi un zini, ko tas dara, bet, ja Tu esi čalis, kurš kārtējo reizi ir ieklīdis...
matilde , šodien 10:31
425 5
0119

 Dzīve pēc Breivīka slaktiņa!

Tribīne
Dzīve pēc Breivīka slaktiņa! Dzīve pēc Breivīka slaktiņa!
Fotogrāfējot jauniešus, kuri izdzīvoja pēc šausminošā Breivīka sarīkotā slaktiņa Norvēģijā uz Ūteijas salas, fotogrāfs Andrea Gjestvanga (Andrea Gjestvang) izjautāja viņus par to, kā viņi dzīvo šobrīd. Raksts veidots 24.09.2012. Fotogrāfējot jauniešus, kuri izdzīvoja pēc šausminošā Breivīka sarīkotā slaktiņa Norvēģijā uz Ūteijas salas, fotogrāfs Andrea Gjestvanga (Andrea Gjestvang) izjautāja viņus par to, kā viņi dzīvo šobrīd. ... Fotogrāfējot jauniešus, kuri izdzīvoja pēc šausminošā Breivīka sarīkotā slaktiņa Norvēģijā uz Ūteijas salas, fotogrāfs Andrea Gjestvanga (Andrea Gjestvang) izjautāja...
Tas i es , vakar 14:05
173195

 Strādā veikalā un Tev besī stulbi jautājumi? Tad šis būs par Tevi!

Komiksi
Strādā veikalā un Tev besī stulbi jautājumi? Tad šis būs par Tevi! Strādā veikalā un Tev besī stulbi jautājumi? Tad šis būs par Tevi!
Viss vienmēr sākas ar jautājumiem, kuriem atbildes ir deguna priekšā! Vairāk vai mazāk šis ir par cilvēkiem, kuriem besī stulbi jautājumi, jo cilvēki veikalos uzskata sevi par Dieviem un domā, ka pārdevējam var uzdot jautājumu par katru sīkumu, jo pašam slinkums paskatīties uz tām durvīm un ieraudzīt darba laiku! Viss vienmēr sākas ar jautājumiem, kuriem atbildes ir deguna priekšā! Vairāk vai mazāk šis ir par cilvēkiem, kuriem besī stulbi jautājumi, jo cilvēki veikalos uzskata sevi par Dieviem un domā, ka pārdevējam var uzdot... Viss vienmēr sākas ar jautājumiem, kuriem atbildes ir deguna priekšā! Vairāk vai mazāk šis ir par cilvēkiem, kuriem besī stulbi jautājumi, jo cilvēki veikalos uzskata sevi...
matilde , šodien 08:41
0100

 Vai spēj PAREIZI atbildēt uz šiem 10 āķīgajiem matemātikas uzdevumiem?

Testi
Vai spēj PAREIZI atbildēt uz šiem 10 āķīgajiem matemātikas uzdevumiem? Vai spēj PAREIZI atbildēt uz šiem 10 āķīgajiem matemātikas uzdevumiem?
Jautājumi ir reāli viegli, tāpēc nedomāju, ka šis tests varētu Tev sagādāt kaut kādas grūtības, ja vien neesi aizmirsis šo un to no matemātikas! Jautājumi ir reāli viegli, tāpēc nedomāju, ka šis tests varētu Tev sagādāt kaut kādas grūtības, ja vien neesi aizmirsis šo un to no matemātikas! Jautājumi ir reāli viegli, tāpēc nedomāju, ka šis tests varētu Tev sagādāt kaut kādas grūtības, ja vien neesi aizmirsis šo un to no matemātikas!
matilde , šodien 10:02
373 9
060

 Ceturtdienas rītam!

Attēli&Gifi
Ceturtdienas rītam! Ceturtdienas rītam!
Laimīgam gadījumam tic tikai nelaimīgi cilvēki, laimīgie savu veiksmi pieraksta savai apdomībai un piesardzībai. /Svifts/ Lai izdevusies diena! Laimīgam gadījumam tic tikai nelaimīgi cilvēki, laimīgie savu veiksmi pieraksta savai apdomībai un piesardzībai. /Svifts/ Lai izdevusies diena! Laimīgam gadījumam tic tikai nelaimīgi cilvēki, laimīgie savu veiksmi pieraksta savai apdomībai un piesardzībai. /Svifts/ Lai izdevusies diena!
AndOne , šodien 08:23
122 2
030

  9 lietas, ko nezināji par filmu "Labirints"

Kino&Mūzika
9 lietas, ko nezināji par filmu "Labirints" 9 lietas, ko nezināji par filmu "Labirints"
Filma "Labirints", neskatoties uz ieguldīto reklāmas kampaņu, sākotnēji bija izgāšanās. Tikai vēlāk tā kļuva par kulta filmu un aktierus sāka atpazīt kā tēlus no šīs filmas, tāpat arī Deividu Boviju, kurš spēlēja goblinu karali, kādu laiku bērni atpazina pēc fimas. Tā iznāca 1986. g. Filmas veidošanā tika izmantotas inovatīvas tehnoloģijas un lielu daļu no... Filma "Labirints", neskatoties uz ieguldīto reklāmas kampaņu, sākotnēji bija izgāšanās. Tikai vēlāk tā kļuva par kulta filmu un aktierus sāka atpazīt kā tēlus no šīs filmas, tāpat arī Deividu Boviju, kurš... Filma "Labirints", neskatoties uz ieguldīto reklāmas kampaņu, sākotnēji bija izgāšanās. Tikai vēlāk tā kļuva par kulta filmu un aktierus sāka atpazīt kā tēlus no...
Lestets , šodien 00:07
0131

  Alfabēts jaunā ietērpā (S-Ž)

Joki
Alfabēts jaunā ietērpā (S-Ž) Alfabēts jaunā ietērpā (S-Ž)
Iepriekšējās daļas vari apskatīt Alfabēts jaunā ietērpā (A-Ē) Alfabēts jaunā ietērpā (F-Ķ) Alfabēts jaunā ietērpā (L-R) Aicinu apskatit pēdējo daļu. Iepriekšējās daļas vari apskatīt Alfabēts jaunā ietērpā (A-Ē) Alfabēts jaunā ietērpā (F-Ķ) Alfabēts jaunā ietērpā (L-R) Aicinu apskatit... Iepriekšējās daļas vari apskatīt Alfabēts jaunā ietērpā (A-Ē) Alfabēts jaunā ietērpā (F-Ķ)
rasiks , šodien 09:51
24 0
020

 Trāpīts desmitniekā! 15 mulsinošas fotogrāfijas, notvertas perfektajā brīdī!

Attēli&Gifi
Trāpīts desmitniekā! 15 mulsinošas fotogrāfijas, notvertas perfektajā brīdī! Trāpīts desmitniekā! 15 mulsinošas fotogrāfijas, notvertas perfektajā brīdī!
Nofotografēt īstajā mirklī ir ne tikai veiksme, bet arī māksla! Šiem fotogrāfiem nav trūcis abu šo elementu, lai radītu patiešām mulsinošas bildes! Nofotografēt īstajā mirklī ir ne tikai veiksme, bet arī māksla! Šiem fotogrāfiem nav trūcis abu šo elementu, lai radītu patiešām mulsinošas bildes! Nofotografēt īstajā mirklī ir ne tikai veiksme, bet arī māksla! Šiem fotogrāfiem nav trūcis abu šo elementu, lai radītu patiešām mulsinošas bildes!
ZixisNoriz , šodien 09:49
120 0
016
« 1  2  3  4  5 »